Windup (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Updated
it: Aggiornato

en: n/a
it: n/d

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Custom
it: Personalizzato

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: New
it: Nuovo

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Go to first page
it: Vai alla prima pagina

en: Go to last page
it: Vai all'ultima pagina

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Pagination
it: Paginazione

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Last page
it: Ultima pagina

en: First page
it: Prima pagina

en: Page @items.current
it: Pagina @items.current

en: By @author @time ago
it: Da @author @time fa

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
