Windup (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Updated
ja: 更新

en: n/a
ja: 利用不可

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Custom
ja: カスタム

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: New
ja: 新

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Page @items.current
ja: @items.current ページ

en: By @author @time ago
ja: @author が @time 前に投稿

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
