Windup (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: n/a
oc: n/d

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Custom
oc: Personalizat

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: New
oc: Novèl

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal
