Windup (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: n/a
sl: n/d

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran
