Windup (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: New
bo: གསར་བ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
