Windup (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Updated
fa: به‌روز

en: n/a
fa: هیچ

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Custom
fa: سفارشی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: New
fa: جدید

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی
