Windup (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Custom
nl: Aangepast

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: New
nl: Nieuwe

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Pagination
nl: Paginering

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: By @author @time ago
nl: Door @author @time geleden

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
