Windup (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Updated
uk: Оновлено

en: n/a
uk: н/д

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Custom
uk: Власний

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: New
uk: Нові

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: By @author @time ago
uk: Створено @author @time тому

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
