Windup (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: n/a
cs: není

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Custom
cs: Vlastní

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: New
cs: Nové

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: By @author @time ago
cs: Od @author před @time

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
