Windup (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Updated
gl: Actualizado

en: n/a
gl: n/d

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Custom
gl: Personalizado

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: New
gl: Novo

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: By @author @time ago
gl: Por @author fai @time

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
