Windup (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
