Windup (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: n/a
km: គ្មាន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​
