Windup (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
