Windup (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: New
ne: नयाँ

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
