Windup (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: New
ro: Nou

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Pagination
ro: Paginație

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină

en: Page @items.current
ro: Pagina @items.current

en: By @author @time ago
ro: De @author cu @time în urmă

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
