Windup (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Updated
ru: Обновлено

en: n/a
ru: н/д

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Custom
ru: Собственная

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: New
ru: Новое

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: First page
ru: Первая страница

en: Page @items.current
ru: Страница @items.current

en: By @author @time ago
ru: Автор @author, @time назад

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
