Windup (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: n/a
vi: không có

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: New
vi: Mới

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Previous page
vi: Trang trước
