Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Number
ar: رقم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Error
ar: خطأ

en: Separator
ar: فاصل

en: Color
ar: اللون

en: Output format
ar: نسق الخروج

en: Display format
ar: صيغة العرض

en: Direction
ar: الاتجاه
