WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Access
da: Adgang

en: Form ID
da: Formular ID

en: Custom
da: Tilpasset

en: Privacy
da: Privatliv
