WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Access
de: Zugriff

en: Form ID
de: Formular-ID

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Privacy
de: Privatsphäre

en: Show Title
de: Titel anzeigen

en: Show Description
de: Beschreibung anzeigen
