WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Privacy
el: Ιδιωτικότητα
