WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Access
es: Acceso

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Custom
es: Personalizado

en: Privacy
es: Privacidad
