WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Access
et: Ligipääs

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Custom
et: Kohandatud

en: Privacy
et: Privaatsus
