WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Access
fr: Accès

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Privacy
fr: Confidentialité

en: Show Title
fr: Montrer le titre
