WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Custom
he: מותאם

en: Privacy
he: פרטיות
