WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Access
hi: पहुंच

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Privacy
hi: गोपनीयता
