WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Privacy
hu: Adatvédelem
