WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Access
id: Akses

en: Form ID
id: ID formulir

en: Custom
id: Tersuai

en: Privacy
id: Privasi
