WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Access
ja: アクセス

en: Form ID
ja: フォームID

en: Custom
ja: カスタム

en: Privacy
ja: プライバシー
