WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Access
pl: Dostęp

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Custom
pl: Własne

en: Privacy
pl: Prywatność
