WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Access
sk: Prístup

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Custom
sk: Vlastná

en: Privacy
sk: Súkromie
