WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Access
uk: Доступ

en: Form ID
uk: ID форми

en: Custom
uk: Власний

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Show Title
uk: Відображати заголовок

en: Show Description
uk: Показати опис
