WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Access
vi: Truy cập

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Privacy
vi: Riêng tư
