WissKI (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (61 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: select
hy: ընտրել

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: From
hy: Ում կողմից

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Processors
hy: Պրոցեսորներ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Enable @title menu link
hy: Ակտիվացնել @title մենյուի հղումը
