WissKI (8.x-3.0-rc3) - en to nl translation catalogue (184 entries)

en: Title
nl: Titel

en: select
nl: selecteer

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Read more
nl: Lees meer

en: optional
nl: optioneel

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Tags
nl: Labels

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Path
nl: Pad

en: Text
nl: Tekst

en: name
nl: naam

en: <none>
nl: -geen-

en: User
nl: Gebruiker

en: Configure
nl: Instellen

en: Options
nl: Opties

en: Create
nl: Aanmaken

en: All
nl: Alle

en: Url
nl: URL

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: From
nl: Van

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Revisions
nl: Revisies

en: Field type
nl: Veldtype

en: Contains
nl: Bevat

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Mode
nl: Modus

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Table
nl: Tabel

en: Class
nl: Klasse

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: <All>
nl: -Allemaal-

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Profile
nl: Profiel

en: Close
nl: Sluiten

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: pattern
nl: patroon

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Change
nl: Wijzigen

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Result
nl: Resultaat

en: Target type
nl: Doeltype

en: Entity
nl: Entiteit

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Empty
nl: Leeg

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Lifetime
nl: Levensduur

en: Language code
nl: Taalcode

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: @type: deleted %title revision %revision.
nl: @type: revisie %revision van %title verwijderd.

en: Usage
nl: Gebruik

en: empty
nl: leeg

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: contains
nl: bevat

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Any
nl: Elke

en: Attribution
nl: Naamsvermelding

en: Cardinality
nl: Kardinaliteit

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Translate
nl: Vertalen

en: Step
nl: Stap

en: Add profile
nl: Profiel toevoegen

en: Navigate
nl: Navigeren

en: Speed
nl: Snelheid

en: Advanced Search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: No link
nl: Geen link

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Table settings
nl: Tabelinstellingen

en: Starts with
nl: Begint met

en: Save bundle
nl: Bundel opslaan

en: Bundle
nl: Bundel

en: ends with
nl: eindigt met

en: Comparison operator
nl: Vergelijkingsoperator

en: not empty
nl: niet leeg

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Writable
nl: Schrijfbaar

en: Additional Settings
nl: Bijkomende instellingen

en: File upload
nl: Bestandsupload

en: Create new
nl: Nieuwe aanmaken

en: Annotation
nl: Notitie

en: - Disabled -
nl: - Uitgeschakeld -

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: No results
nl: Geen resultaten

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: begins
nl: begint

en: ends
nl: eindigt

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
nl: Revisie van %revision-date van @type %title is verwijderd.

en: @type: reverted %title revision %revision.
nl: @type: %title teruggezet naar revisie %revision.

en: Revert to earlier revision
nl: Vorige revisie terugzetten

en: Delete earlier revision
nl: Vorige revisie verwijderen

en: Table name
nl: Tabelnaam

en: Wrong
nl: Fout

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: File URL
nl: Bestands-URL

en: Saved %label configuration.
nl: %label-instellingen opgeslagen.

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Bundle ID
nl: Bundel-ID

en: Constraints
nl: Beperkingen

en: Loading ...
nl: Bezig ...

en: Creator ID
nl: Maker-ID

en: Query type
nl: Type zoekopdracht

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Enable @title menu link
nl: Menulink @title inschakelen

en: Add bundle
nl: Bundel toevoegen

en: starts with
nl: begint met

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit

en: Is empty
nl: Is leeg

en: Is not empty
nl: Is niet leeg

en: Add Entity
nl: Entiteit toevoegen

en: Transitive
nl: Overgankelijk

en: There is no @label yet.
nl: Er is nog geen @label.

en: Field map
nl: Veldtoewijzing

en: Delete bundle
nl: Bundel verwijderen

en: The revision ID.
nl: Revisie-ID.

en: Menu %label has been updated.
nl: Menu %label is bijgewerkt.

en: Menu %label has been added.
nl: Menu %label is toegevoegd.

en: Start typing to find content or paste a URL.
nl: Begin met typen om te zoeken naar inhoud of plak een URL.

en: Choose field
nl: Kies een veld

en: exactly
nl: precies

en: Bundle Name
nl: Bundelnaam

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
nl: @type %title is teruggedraaid naar de versie van %revision-date.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: Revert to earlier revision of a translation
nl: Terugzetten naar een eerdere revisie van een vertaling

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen

en: Select a linkit profile
nl: Selecteer een Linkit-profiel

en: - Select profile -
nl: - Selecteer profiel -

en: Select the linkit profile you wish to use with this text format.
nl: Selecteer het Linkit-profiel dat gebruikt wordt bij dit tekstformaat.

en: Please select the linkit profile you wish to use.
nl: Selecteer het Linkit-profiel dat u wilt gebruiken.

en: Set as current revision
nl: Als huidige revisie instellen

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
nl: Om een revisie te bekijken, heeft u ook toegangsrechten nodig om het inhoudsitem te bekijken.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
nl: Om een revisie terug te zetten, heeft u ook toegangsrechten nodig om het inhoudsitem te bewerken.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
nl: Om een revisie te verwijderen, heeft u ook toegangsrechten nodig om het inhoudsitem te verwijderen.
