WissKI (8.x-3.15) - en to jv translation catalogue (98 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Prefix
jv: Awalan

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Read more
jv: Candhaké

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Parent
jv: Induk

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: <none>
jv: <nihil>

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Options
jv: Opsi

en: Create
jv: Gawé

en: All
jv: Kabèh

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Published
jv: Dipacak

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Field type
jv: Jinis field

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Is less than
jv: Kurang sākā

en: Is less than or equal to
jv: Kurang sākā utāwā pada karo

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is greater than or equal to
jv: Luwih sākā utāwā padha karo

en: Is greater than
jv: Luwih sākā

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Table
jv: Tabel

en: here
jv: nag kéné

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: <All>
jv: <Kabeh>

en: Profile
jv: Profil

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Revert
jv: Baléknā

en: Empty
jv: Kosong

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Installed
jv: Dipasang

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Any
jv: Sembarang

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Add link
jv: Tambah tautan

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
jv: Revisi sākā %revision-date nang @type %title uwis dibusak.

en: @type: reverted %title revision %revision.
jv: @type: dibaléknā %title revisi %revision.

en: Revert to earlier revision
jv: Baléknā nang revisi terakhir

en: Delete earlier revision
jv: Busak revisi terakhir

en: Saved %label configuration.
jv: Nyimpen konfigurasi %label.

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Enable @title menu link
jv: Uripnā tautan menu @title
