WissKI (8.x-4.0) - en to bg translation catalogue (91 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: enabled
bg: включено

en: Prefix
bg: Префикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Logs
bg: Регистри

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: remove
bg: Премахване

en: View
bg: Прегледай

en: Length
bg: Времетраене

en: Path
bg: Път

en: Text
bg: Текст

en: Timestamp
bg: Време

en: <none>
bg: <не>

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Options
bg: Параметри

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Url
bg: URL

en: From
bg: От

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Mode
bg: Режим

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Table
bg: Таблица

en: here
bg: Тук

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Save changes
bg: Запази промените

en: <All>
bg: Всички

en: Profile
bg: Профил

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Authored on
bg: Написано на

en: Hidden
bg: Скрит

en: Revert
bg: Връщане

en: Empty
bg: Празно

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Match
bg: Съвпадение

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Language code
bg: Код на език

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
bg: @type: изтрита %title редакция %revision.

en: contains
bg: съдържание

en: Translate
bg: Преведи

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: ends with
bg: завършва с

en: Add link
bg: Добави линк

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bg: Редакцията от %revision-date на @type %title е изтрита.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bg: @type: върната %title редакция %revision.

en: Revert to earlier revision
bg: Върни предишна редакция

en: Delete earlier revision
bg: Изтрий предишна редакция

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
