WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Page
am: ገጽ
