WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Page
ar: الصفحة

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Activate
ar: تفعيل
