WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Page
ast: Páxina
