WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Page
be: Старонка
