WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Page
bo: དྲ་ངོས
