WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Page
bs: Strana
