WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Page
cs: Stránka

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Browse
cs: Procházet

en: Activate
cs: Aktivovat
