WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Page
cy: Tudalen
