WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
