WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Page
el: Σελίδα

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Browse
el: Εξερεύνηση
