WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Page
eo: Paĝo
