WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: List
es: Listado

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Page
es: Página

en: Display options
es: Opciones de presentación

en: Browse
es: Explorar

en: Activate
es: Activar

en: Configuration translation
es: Traducción de configuración
