WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Page
et: Lehekülg

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Browse
et: Sirvi

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Configuration translation
et: Seadistuse tõlkimine
